Mortal Kombat 11 Pełna wersja za darmo

Dzisiaj chcemy zaprezentować wam absolutnego giganta pośród gier ze środowiska bijatyk.
Jedenasta już część Mortal Kombat 11 Pełna Wersja, bo o niej tu mowa. Kolejna odsłona świetnie znanej wszystkim gry produkcji Nether Realm Studios przy współpracy z Warner Bros wydana 23 kwietnia 2019 roku.

Mortal Kombat 11 na pewno zadowoli miłośników brutalnych bijatyk. Kolejna odsłona na pewno nie będzie mniej brutalna od poprzedników. W grze możemy wykazać się naszą zręcznością podczas pojedynków. Warto jeszcze wspomnieć słowem wstępu, że w grze wykorzystano całkowicie nowy silnik graficzny więc jest na czym zawiesić oko.

Mortal Kombat 11 Download

Mortal Kombat 11, gra, która od kilkudziesięciu lat przyciąga do siebie rzeszę fanów i z każdą kolejną odsłoną gra przechodzi pewne ewolucje, które są tylko i wyłącznie na plus dla serii. Trzecia już część nowej trylogii, bo tak, Mortal Kombat 11 Download jest już trzecią częścią z nowej trylogii tej serii gier, jest fenomenalna i mocno wciągająca.

Prawdą jest, że twórcy w niektórych momentach puścili wodze fantazji aż za bardzo i bariera absurdu została dawno przekroczona, lecz właśnie o to w serii MK chodziło od zawsze. Nadnaturalne pojedynki na różnorakich arenach przez pustynię, po ulice miast, na lodowych górskich pasmach kończąc.

mortal kombat 11 za darmo

Jak pewnie się domyślacie już sednem Mortal Kombat 11 Pobierz jest walka. W tej odsłonie twórcy postanowili ją nieco rozwinąć, lecz jednocześnie skupili się gromko na fabule gry by historia przedstawiana nam miała jakieś głębsze sedno.

W grze został zaadaptowany nowy silnik graficzny co widać już po samym starcie czym też twórcy gorąco się chwalą. Gra stała się bardziej dynamiczna niż kiedyś i akcja w niej także.
Dodano bardzo rozbudowany samouczek, który ma nas dokładnie przygotować przed rozpoczęciem zabawy w trybie fabularnym na bardzo sprytnych i silnych przeciwników.
Wszystkie możliwe kombinacje stylu walki na pewno nie da się opanować w kilka minut po uruchomieniu gry, lecz po dłuższej nauce wiele ze sposobów walk na pewno wejdzie nam w krew. A jak o krwi już mowa.

Jak co odsłonę w Mortal Kombat 11 Pełna Wersja twórcy nie pożałowali krwi i brutalności w walkach. Nie ma momentu gdzie nie wykonujemy brutalnych kopnięć, nie przebijemy kogoś włócznią lub nie rozerwiemy kogoś na kawałki brutalną siłą. Jest to bardzo pamiętny widok i jeśli ktoś już tego zasmakował na własnej skórze na pewno szybko o tym nie zapomni.

Jak wiadomo, każdy z dostępnych nam bohaterów posiada swój odmienny od innych styl walki, który jest w swoim rodzaju ich znakiem firmowym. Jeden bardziej preferuje walkę w zwarciu na gołe pięści, a inna postać, będzie bardziej wolała trzymać się lekko z dystansu wyprowadzając sprytne ataki.

Nowością w Mortal Kombat 11 Download jest fakt możliwości rozwinięcia u każdej postaci 3 dodatkowych ataków. Sprawia to, że nawet po godzinach gry i bardzo obeznanym stylu walki nie sprawi to, że będziesz się nudzić podczas walki z przeciwnikami.

Nowy system SI pozwala na walkę z każdym przeciwnikiem na różne sposoby. Sztuczna inteligencja zmienia swoje zachowanie zależnie od naszych akcji i będzie dostosowywać się do sytuacji i otoczenia. Od teraz SI ma także priorytety w walce, co powoduje z przeciwników jeszcze trudniejsze zdobycze.

Nadal jednak w Mortal Kombat 11 Pobierz liczą się nasze umiejętności podczas gry. Nie jest ważne jak mocną postać posiadasz bądź ile dodatkowych ataków masz odblokowanych. Nadal gracz posiadający lepszą zręczność i wiedzę o grze zwycięża. W Mortal Kombat 11 Pełna Wersja losowe klikanie przycisków na nic się zda. Najmniejszy błąd może zdecydować o swojej porażce.

Mortal Kombat 11 Pobierz

Oprawa graficzna oraz dźwiękowa i tym razem was nie zawiedzie. Wybierając Mortal Kombat 11 za darmo otrzymujecie pełny jakości produkt, który będzie bawił wasze oczy i uszy przez wiele godzin. Gra sprawdza się idealnie na weekendowe spotkania z przyjaciółmi jako sposób na współzawodnictwo na podzielonym ekranie gdy tylko w zasięgu są dwa pady. W grze możemy spotkać wiele żartobliwych komentarzy, ze strony walczących bohaterów co jest nie lada smaczkiem jak na taką grę.

mortal kombat 11 pelna wersja

W ogólnym rozrachunku Mortal Kombat 11 Download zasługuje na ogrom pochwał, lecz są nadal pewne niedociągnięcia, które spodziewamy się zostaną naprawione wraz z nadchodzącymi aktualizacjami. Gra jest bardzo grywalna i cieszy się świetną opinią już od ponad 25 lat! Polecam ją nie tylko jako zwyczajny kanapowy odmulacz, lecz też jako grę, przy której spędzisz godziny świetnej zabawy.

Mortal Kombat 11 Pełna Wersja za darmo

Jeżeli miałeś już styczność z serią Mortal Kombat 11 Download to zapewniam Cię, że warto sięgnąć po tą odsłonę. Sam fakt nowego silnika graficznego i nowej oprawy dźwiękowej jest strasznie zachęcający już na start.

Gra proponuje wiele trybów walki co wydłuża mocno czas zabawy. Wiele problemów, które miały miejsce w poprzednich odsłonach trylogii zostało teraz usunięte lub naprawione. Nadal pozostaje trochę niedociągnięć, lecz miejmy nadzieję, że zostaną one naprawione w przyszłości.

Wybierając Mortal Kombat 11 Pełna Wersja możesz poczuć się jak prawdziwy wojownik, czerpiąc ze zwycięstwa wiele satysfakcji czy to w walce przeciwko sztucznej inteligencji, czy przeciwko koledze na kanapie. Gwarantuję Ci, że spędzisz w grze znacznie więcej czasu niż jesteś w stanie to sobie wyobrazić.

Skąd pobrać Mortal Kombat 11 za darmo?

Mortal Kombat 11 Download Pełna Wersja za darmo, możesz pobrać na naszej stronie, jest w pełni spolszczoną wersją gry ze wszystkimi dodatkami. Po skompletowaniu gry razem ze wszystkimi dodatkami została wielokrotnie sprawdzona pod kątem wirusów i malware, dlatego nie musisz już zastanawiać się Skąd pobrać Mortal Kombat 11 Download Pełna Wersja. Gra była testowana na naszym komputerze wielokrotnie i na różne sposoby, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie działać bez zarzutów.

Dodaj komentarz