Wiedźmin 3 Pełna wersja za darmo

Przyszedł rok 2013. Studio CD Projekt Red postanowiło zachwycić graczy, robiąc wszystko jeszcze lepiej i z jeszcze większym rozmachem i tym razem, udało im się podbić cały świat.
Mowa oczywiście o Wiedźmin 3 Dziki Gon Pełna Wersja

Wiedźmin 3 Dziki Gon Download

Jeszcze przed wydaniem Wiedźmin 3 Dziki Gon to Dragon Age Inkwizycja podbił rynek i był uważany za ultymatywnego RPG ostatnich kilku lat. W dniu dzisiejszym mało która osoba wypowie się, że Dragon Age to gra roku, lecz w momencie po premierze zdobył on mnóstwo statuetek za właśnie ten tytuł.

Sprawdź też starszą wersję gry: Wiedźmin 1 Download

Absolutny gigant.

6 miesięcy po premierze Dragon Age w świecie gier zamieszał wydany Wiedźmin 3 Dziki Gon Download, ponieważ gra nie tylko poprawiła wiele starych już nam znanych rozwiązań, lecz była jednocześnie dla fanów z zachodu czymś egzotycznym i niespotykanym. Jak dobrze wiemy gier z klimatem oraz zakorzenieniem w słowiańskiej historii w tamtym czasie moglibyśmy liczyć na palcach jednej ręki.

Dużym plusem już na sam start, o którym warto wspomnieć od razu jest pozbycie się typowych zadań fedexowych polegających na przynieś, podaj, pozamiataj, lub idź, zabij tego, czy tamtego potwora bez żadnej historii, czy przemycenia fabuły w tle. Rzecz jasna w grze nadal spotkamy się z zadaniami, które nie są w żaden sposób skomplikowane, ale okraszone są opowieścią, która uzupełnia naszą wiedzę o świecie i jego mieszkańcach lub czasem po prostu bawi. Warto sobie przypomnieć ciekawe zadanie z początku gry, gdzie musimy przynieść patelnię w wiosce Biały Sad.

Nowe rozwiązania!

Bardzo ciekawą innowacją zastosowaną w Wiedźmin 3 Dziki Gon Pobierz, był fakt naszych decyzji. W poprzednich odsłonach serii nie miały one znaczenia jak, zachowywaliśmy się w stosunku do ludzi, z którymi rozmawialiśmy, lecz w trzeciej już odsłonie skutki naszych decyzji na temat różnych postaci w grze z czasem odczuwaliśmy po kilkunastu następnych godzinach gry i nie zawsze było to coś, czego moglibyśmy się spodziewać.

Wiedźmin 3 Pełna wersja

Niezwykle rzadko przychodziło nam wybierać między umowną jasną czy ciemną stroną mocy. Świat przedstawiony nam w grze jest pełen odcieni szarości oraz mniejszego i większego zła, to właśnie dlatego historia Krwawego Barona tak do mnie przemawiała. Opowiada ona o człowieku, który popełnił wiele błędów, lecz w głębi serca jest dobry i zależy mu na swojej rodzinie.

Wiedźmin 3 Dziki Gon Pełna Wersja zdecydowanie zmienił podejście wielu ludzi do tworzenia gier i zrobił to w bardzo prosty sposób. Wystarczyło stworzyć grę, w której założeniem było, że historia przedstawiona w grze jest najważniejsza. Na każde zadanie poboczne patrzono pod kątem treści. Czy tę zadanie mówi nam coś o miejscu, w którym się znajdujemy? Czy jest, to może naturalna część świata? Czy po prostu opowiada nam ciekawą historię ze świata gry?
Nagle okazało się, że gracze właśnie tego szukali w tego typu grach. Nagle także w wielu produkcjach zaczęto wytykać palcami błędy twórców w tym temacie, ponieważ zawsze można było wskazać palcem na Wiedźmin 3 Dziki Gon za darmo i powiedzieć, że tu jest to lepiej zrobione.

Historia najważniejsza, lecz pamiętajmy o korzeniach.

Wiedźmin 3 Dziki Gon Download pokazał nam, że liczy się odpowiednie podejście do tematu, lub, ze trzeba w ogóle chcieć zrobić taką grę oraz wyznaczyć poprzeczkę, na której ma się zawiesić każde zadanie. I trzymać się jej. Po drugie warto zatrudnić kogoś, kto potrafi napisać jakąś sensowną historię, bo jak nam przygody Geralta z Rivii pokazały – w grach wideo także przydają się zawodowi pisarze.

Bardzo ważną rzeczą wśród tych wszystkich pochwał, które się tu pojawiają jest to, że Wiedźmin 3 Dziki Gon nie wymyślił koła na nowo. Bazował on na tych samych rozwiązaniach, które mogliśmy już ujrzeć w innych produkcjach tego typu. CDP po prostu wzięło te przysłowiowe koło i je ulepszyło. Lecz mimo wszystko teraz wymienię kilka przykładów takich usprawnień. Tryb śledztwa mogliśmy już wcześniej ujrzeć w kultowych tytułach prosto z wielkiego miasta Gotham, z którego wywodzi się seria Arkham. Tryby walki są połączeniem kilku stylów walki, które mocno przypominają nam różnorakie slashery. Otwarty świat z masą pobocznych aktywności mogliśmy już prawie dwie dekady temu zobaczyć, chociażby w kultowej serii Gothic.

Wiedźmin 3 Dziki Gon Pełna Wersja wszystkie te wymienione elementy robił po prostu bardzo dobrze, trudno się więc dziwić, że twórcy innych wielkich produkcji zaczęli wzorować się na naszej Polskiej grze. Na ten moment gra, którą można wymienić jako pierwszą w tym temacie jest Assassin’s Creed Origins, gdzie twórcy, czyli Ubisoft otwarcie przyznają w wywiadach, że gromko czerpali z dorobku redów.

Inspirację czerpało także inne studio jak Guerrilla Games przy produkcji swojego Horizon Zero Dawn i tutaj muszę przyznać, że przygody młodej Aloy podobają mi się o wiele wiele bardziej niż nowy Asasyn. Konstrukcja świata, wymagająca mechanika walki oraz świetna bohaterka – ruda zołza Aloy potrafi chwilami przypominać w swoim zachowaniu młodszego Geralta tylko, że w spódnicy. Co prawda Aloy nie jest tak samo cyniczna jak Geralt, lecz w wielu tematach posiada własne zdanie i bywa złośliwa. I to właśnie mi się podoba. Bohater, który ma własną osobowość dzięki, której kieruje swoimi wyborami.

To jest dodatek?!

Warto także wspomnieć o dwóch dodatkach… O ile można je nazwać tylko dodatkami? 2 w różnym czasie wydane dodatki, czyli Serca z Kamienia oraz Krew i Wino opowiadają dwie całkowicie różne od siebie historie, gdzie Serca z Kamienia po prostu odblokowują nam trochę dodatkowego obszaru na naszej mapie, tak Krew i Wino przenosi nas do całkowicie odległej lokacji.

Warto pamiętać o fakcie, że w dodatki zaleca się grać po zakończeniu przynajmniej głównego wątku fabularnego w grze, gdyż same dodatki proponują nam rozpoczęcie gry surowym Geraltem ze wbitym już ponad 32 poziomem oraz dostosowanym do tego ekwipunkiem. 2 obszerne dodatki nawet dla najlepszych i najszybszych graczy średnio zajmowały na jeden dodatek około 15 do nawet 20 godzin rozgrywki.

Wiedźmin 3 za darmo

W normalnym tempie Serca z Kamienia da się ukończyć w około 30 godzin a Krew i wino w około 20 do 25 godzin. Lecz nie zapominajmy o głównej grze. Samo ukończenie głównej linii fabularnej w Wiedźmin 3 Dziki Gon Download zajęło mi coś około 42 godzin, gdzie nie skupiałem się prawie wcale na zadaniach pobocznych. Jeżeli wziąć by pod uwagę wszystkie aktywności, które znajdziemy na mapie i tutaj posilę się doświadczeniem mojego kolegi w tym, to główna opowieść potrafi zająć nawet do 120 godzin rozgrywki.

Jeśli dodamy do siebie te wartości, które już podałem wcześniej, zakładając ich niż, wychodzi nam około 170 godzin CZYSTEJ ROZGRYWKI. Czy nie jest to imponujący wynik? Dodam jeszcze, że dodatki wypuszczone przez CDP były świetnym sposobem na pożegnanie się z Geraltem oraz światem, który przyszło nam przemierzać przez wiele godzin

Wiedźmin 3 Dziki Gon Pobierz

Wiadomo, co idzie za Wiedźmin 3 Dziki Gon. Jest to fakt czy popularność Wiedźmina wpłynęła jakoś na popularyzację Słowiańskiej mitologii na zachodzie, bo jakby nie patrzeć to przygody Geralta na tych mitach właśnie praktycznie opiera się w 99%. Warto pamiętać, że nawet niestety w Polsce znajomość tych mitów stoi na bardzo niskim poziomie co przyznam moim skromnym zdaniem, że czasem mnie zadziwia, bo są one naprawdę ciekawe i wciągające w swoich niebywałych historiach.

Zdecydowanie narzędzia Google, które są ogólno dostępne nie wykazały wzrostu wyszukiwania takich słów jak Slavic Mitology. Na tle mitologii Greckiej nasze słowiańskie mity nie są w stanie nawet podjąć rękawic do walki. Największy wzrost wyszukiwania tej frazy przypadł jednak na 2004 rok z powodu premiery filmu Hellboy w Stanach Zjednoczonych. Powodem jest tego, że większość opowieści Mike Minola skupia się na regionach wschodniej i południowej Europy, a jeden z tomów komiksu Hellboy nosi tytuł „The Wild Hunt”, co w przetłumaczeniu na język polski daje nam Dziki łów.

Warto też pamiętać, że fraza Dziki łów nie jest mitem słowiańskim tylko germańskim. Warto dodać, że na dzień dzisiejszy fraza Witcher jest o wiele popularniejsza niż fraza Hellboy, a na zachodzie słowa Wild Hunt kojarzone są z grą.

Po premierze Wiedźmin 3 Dziki Gon Download, nie wzrosła może liczba zapytań o słowiańską mitologię, lecz różne zachodnie serwisy przyjrzały się tematowi. Za sprawą przygód Geralta jesteśmy w stanie na YouTube znaleźć wiele opracowań, które opisują różne bestie lub nawet bóstwa ze słowiańskiego folkloru.

Potęga biało-czerwonych.

Od pewnego czasu na scenie gier komputerowych mówi się także o fakcie, że Polska robi dobre gry i jest na tym polu mocna. Jeszcze parę lat temu coś takiego wydawałoby się trudnym do zrealizowania marzeniem, lecz na dzień dzisiejszy można śmiało powiedzieć, że taki jest stan rzeczy, a jest to zasługą między innymi Wiedźmin 3 Dziki Gon Pełna Wersja. Przed jego premierą Polska nie wyróżniała się w żadnym stopniu na międzynarodowym rynku gier komputerowych. W 2015 roku pokazano, że w Polsce nie robi się tylko dobre gry, ale też po prostu najlepsze, a to za sprawą wydanego wtedy przez studio Techland tytułu Dying Light. Gra, która na pierwszy rzut oka wyglądała jak tylko ulepszona koncepcja gry, Dead Island, a w rzeczywistości okazała się przepustką do pierwszej ligi na międzynarodowej scenie. W podobny sposób możemy spojrzeć na wydanego chwilę później po Dying Light, czyli Wiedźmin 3 Dziki Gon za darmo.

Wiedźmin 3 Dziki Gon Pełna Wersja za darmo

Kończąc już powoli ten długi artykuł. Wiedźmin 3 Dziki Gon Pobierz to gra wybitna. Świetna historia, która jest tutaj na pierwszym miejscu. Cudowna i rewolucjonizująca oprawa graficzna lub świetnie przedstawione animacje. W tym wszystkim pomiędzy cudowną grafiką oraz zapierającą dech w piersi historię mamy także muzykę. Świetne słowiańskie klimaty zachowane w utworach muzyczny, które zawiera ta gra, są idealnie pasującym trybikiem, między te wielkie koła zębate, by napędzić tę machinę bez zarzutu.

Polską grę po prostu trzeba znać. Trzeba ją sprawdzić. Niekoniecznie dla innowacji zawartej w niej, bo takowych nie jest tutaj aż tak wiele, lecz dla wyczucia, dbałości o szczegóły, czy po prostu charakteru. Tak się robi wyraziste RPG i od tej gry właśnie warto się uczyć. Pozostaje nam tylko wierzyć, że CD Projekt Red utrzyma dalej wysoką formę w tworzeniu gier takich jak Wiedźmin 3 Dziki Gon Download lub też jak niedawno wydany Cyberpunk 2077.

Mamy nadzieję, z czego w sumie też już pojawiają się plotki o nadejściu kolejnych świetnych przygodach Białego Wilka Geralta z Rivii, lub też znanego jako Rzeźnik z Blaviken, lecz tym razem nie tylko my żywimy taką nadzieję. Teraz Polskiemu developerowi kibicuje już dosłownie cały świat, bo wraz z Wiedźminem 3 Polskie studio przeszło do historii i zdobyło serca wszystkich.

Wiedźmin 3 Dziki Gon Pełna Wersja jest grą, w której jak już wcześniej o tym pisałem, gwarantuję Ci, że nie będziesz się nudził. Czeka na Ciebie ogromny świat pełny różnych wyzwań oraz zagadek połączonych z ciekawą historią, która bawi, uczy, a czasem może nawet powodować wzruszenie. A nawet jeżeli po wielu godzinach ukończysz podstawową historię do dyspozycji masz dwa obszerne dodatki wydłużając rozgrywkę o prawie połowę tego co dostępne. Nie pozostało nic innego, jak po prostu zaprosić cię do rozgrywki w tym dzikim i pełnym sekretów świecie.

Skąd pobrać Wiedźmin 3 Dziki Gon za darmo?

Wiedźmin 3 Dziki Gon Download Pełna Wersja za darmo, możesz pobrać na naszej stronie, jest w pełni spolszczoną wersją gry ze wszystkimi dodatkami. Po skompletowaniu gry razem ze wszystkimi dodatkami została wielokrotnie sprawdzona pod kątem wirusów i malware, dlatego nie musisz już zastanawiać się Skąd pobrać Wiedźmin 3 Dziki Gon Download Pełna Wersja. Gra była testowana na naszym komputerze wielokrotnie i na różne sposoby, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie działać bez zarzutów.

Dodaj komentarz