Youtubers Life Pełna wersja za darmo

Na pewno każdy z nas w swoim życiu pragnął być osobą znaną. Oczywiście znaną bardziej z kariery w internecie, niżeli z głównych ról w ogromnych filmach czy teledyskach gwiazd popu. Teraz za pomocą gry Youtubers Life Pełna Wersja, które ujrzało światło dzienne w 2016 roku za sprawą studia U-Play Online SL, stało się to wszystko możliwe.

Youtubers Life Download

Gra Youtubers Life ma za pewne zadanie ukazać nam sposób działania oraz tok życia gwiazd YouTube. Jest to bardzo prosta gra 3D, gdzie skrzętnie przekazane zostały mechaniki kreowania kariery osoby na tej platformie.

Życie w sławie!

W ścieżce fabularnej gra przedstawia nam osobę, która na tej platformie już osiągnęła wszystko, lecz cofa nas ona kilka lat wstecz ukazując nam realia w jaki sposób nasz bohater z tym wszystkim zaczął. Naszą przygodę rozpoczynamy od mieszkania z naszymi rodzicami, gdzie zaczynamy wstawiać pierwsze wideo na YouTube.

Początki bywają trudne nawet w Youtubers Life Download. Startujemy w grze z dość średnim sprzętem oraz kilka średniej jakości gier. Możemy z tych tytułów naturalnie nagrać materiały jakich już wiele w sieci, ale cóż jakoś trzeba zacząć. Po nagraniu pierwszych materiałów jest ukazany dość skrótowo, lecz z pewnymi szczegółami cały proces montażu. Podczas montażu filmu mamy dostępne karty reakcji, które zdobywamy razem z postępem w grze. Pomocą służą nam tu także różne fragmenty z innych materiałów oraz programów telewizyjnych, które możemy zawrzeć w naszym materiale. Pamiętać trzeba, że jeżeli przekroczymy swoje prawa, może skutkować to potem nałożeniem kar na naszą osobę w grze i pozbawić nas części gotówki.

Postprodukcja jest najważniejsza!

Montaż w Youtubers Life Pobierz, jest najciekawszym jej elementem. Tutaj powstaje cała magia kina, którą potem widzowie wyświetlają na swoich ekranach. Istnieje szeroka paleta możliwości edycji naszych materiałów, gdzie możemy wybierać i wyodrębniać najlepsze fragmenty, efekty, lub dodać muzykę grającą cicho w tle. Wcześniej przygotowany scenariusz na film może nam także zapewnić, że film może stać się murowanym hitem w sieci.

Youtubers Life za darmo

Razem z kolejnymi nagraniami w Youtubers Life Download, które publikujemy, będziemy nabijać poziomy naszej postaci. Gra odwdzięczy się nam w postaci nowych przedmiotów oraz możliwości edycji filmów. Z czasem niestety będziemy zmuszeni opuścić dom rodzinny i przenieść się do większego lokum, gdyż razem z możliwościami rośnie zapotrzebowanie na przestrzeń do nagrywania.

Podczas wbijania kolejnych leveli otrzymujemy punkty umiejętności, które możemy spożytkować w drzewku z nimi. W zależności od tego kim chcemy zostać, oraz w tym czym chcemy się specjalizować, możemy stworzyć postać, która głównie bazuje na prostych produkcjach typu uboxingi czy recenzje gier.

Ciągły przypływ nowych subskrybentów wiąże się gromko z pilnowaniem tego co obecnie trenduje w internecie, przez co będziemy zmuszeni do zmiany kontentu pod konkretne wymagania widzów.

W Youtubers Life Download gdy nagrywamy to czego oczekują od nas nasi widzowie powodować będzie szybki przyrost na naszym kanale, co za tym idzie też większe zarobki z portalu. Gdyby owy odbiór ze strony widowni zaczął maleć przełoży się to na naszą wypłatę z portalu, dlatego trzeba ciągle trzymać rękę na pulsie.

Poza nagrywaniem filmów na YouTube w Youtubers Life Pełna Wersja mamy także inne formy zdobywania popularności. Między innymi możemy organizować eventy dla naszych widzów, gdzie możemy się z nimi spotkać i zrobić wspólną fotkę. Jest także opcja wyjścia na miasto ze znajomymi by czasem odpocząć od ciągłej pogoni za sławą.

Podczas spotkań ze znajomymi w Youtubers Life Download możemy flirtować z dziewczynami, lub nawiązywać nowe relacje i znajomości. Kłótnia z ludźmi także wchodzi w grę więc trzeba uważać na dobór słów. Co prawda wszystkie te interakcje nie są tak rozbudowane jak w innych popularnych symulatorach życia, takich jak np seria The Sims, lecz pamiętajmy, że gra toczy się wokół Youtube.

Youtubers Life Pobierz

Bardzo ważnym aspektem jest także fakt spełniania pewnych podstawowych potrzeb biologicznych. Musimy znaleźć czas na odpoczynek i sen, czasem przyda się także coś zjeść lub się napić. Nie możemy o tym zapomnieć, ponieważ może to rzutować na nasze materiały, gdzie będziemy wychodzić bardzo nienaturalnie przez co ich odbiór będzie bardzo zaniżony.

Z czasem gdy już zarobimy odpowiednią ilość pieniędzy oraz nasze możliwości staną się mocno ograniczone, będziemy zmuszeni do zakupu nowego sprzętu, lub innych gier, które będą jakościowo lepsze, przez co zwiększą pozytywny odbiór naszego kanału, a i spowoduje to wzrost naszych subskrypcji.

youtubers life pelna wersja

Warto też jeszcze zapamiętać, że gdy już ukończymy grę wedle schematu, którym się prowadziliśmy, możemy wtedy spróbować pójść inną drogą kariery i skupić się na innych produkcjach. Powoduje to co prawda lekko sztuczne wydłużanie gry, lecz muszę przyznać, że sposobów na zdobycie sławy w internecie jest dziesiątki w Youtubers Life Pełna Wersja przez co warto sprawdzić je wszystkie.

Osobiście podczas gry w Youtubers Life Download strasznie się zatraciłem w tym wirtualnym świecie. Gra niebywale wciąga, a my ciągle chcemy piąć się w górę tego biznesu. Chwilami nawet pomyślałem, że hej, czemu by nie spróbować na żywo z własnym kanałem, lecz szybko sobie przypomniałem, iż nie posiadam na tyle charyzmy by prowadzić takowy kanał, a też z pomysłem na produkcję u mnie ciężko.

Znajdzie się tu także multiplayer!

W grze obecny jest także tryb multiplayer, który pozwala nam na grę z naszymi znajomymi, dzięki temu rozwiązaniu rozgrywka staje się jeszcze ciekawsza. Możemy razem ze znajomymi rywalizować w tym, kto osiągnie pierwszy większą popularność w wirtualnej sieci.
Sama gra jest także ciągle aktualizowana przez twórców więc mimo iż w Youtubers Life Pobierz, jesteśmy w stanie napotkać drobne błędy to z pewnością w przyszłości zostaną one usunięte, a mimo to nie są one na tyle rażące by psuć nasze wrażenia z gry.

Youtubers Life Pełna Wersja za darmo

Youtubers Life posiada bardzo przyjemną grafikę, która jest zachowana w bardzo kreskówkowych i cukierkowych klimatach. Widać, że gra jest bardziej skierowana do młodszej widowni co rzutuje też na odbiór gry. Nic bardziej mylnego, bo to właśnie jak pokazują statystyki, osoby starsze częściej sięgają po ten tytuł. Gra daje nam chwilowe poczucie jakbyśmy to właśnie my stali za kamerą w grze i zdobywali z dnia na dzień coraz większą popularność dzięki krótkim filmikom w sieci.

Ścieżka audio w Youtubers Life Download jest bardzo przyjemna. Przez większośc gry przygrywa nam bardzo miła w odsłuchu melodia, która co prawda się zapętla, lecz nie powoduje znudzenia. Osobiście spędziłem nad tym tytułem dość sporo godzin.

Gra nieziemsko wciąga, a dostępny tryb multiplayer rozszerza bardzo nasze możliwości i wydłuża grę o kolejne dziesiątki godzin. Tytuł można by rzec, że jest dla całej rodziny i z pewnością wciągnie każdego z was. Mogę zagwarantować, że nie zawiedziecie się na tej produkcji i spędzicie w niej, kreując swoją ścieżkę kariery, dziesiątki godzin.

Jak pobrać Youtubers Life  za darmo?

Youtubers Life  Download za darmo, możesz pobrać na naszej stronie, jest w pełni spolszczoną wersją gry ze wszystkimi dodatkami. Po skompletowaniu gry razem ze wszystkimi dodatkami została wielokrotnie sprawdzona pod kątem wirusów i malware, dlatego nie musisz już zastanawiać się Jak pobrać Youtubers Life  Pełna Wersja. Gra była testowana na naszym komputerze wielokrotnie i na różne sposoby, dzięki czemu masz pewność, że gra będzie działać bez zarzutów.

Dodaj komentarz